Olejek słonecznikowy vs olejek rycynowy Nanoil. Który z nich jest lepszy?

olejek_rycynowy

W pielęgnacji włosów, skóry i paznokci wiele kobiet bardzo często stosuje olejki pochodzenia naturalnego. U części z nich dobrze się sprawdzi olejek słonecznikowy, a u innych olejek rycynowy. Bez dwóch zdań obydwa produkty mają wiele zalet, ale tylko jeden z nich jest lepszy.

Olejek słonecznikowy vs olejek rycynowy

Olejek słonecznikowy ma wiele zalet, a najważniejszą z nich jest regulowanie pracy gruczołów łojowych i zmniejszanie ilości wydzielanego sebum. Poza tym produkt utrzymuje we wnętrzu włosów właściwy poziom melaniny i tym samym odpowiada za ich naturalny kolor. Jednak to olejek rycynowy ma coś, czego nie mają inne produkty tego typu do pielęgnacji włosów. Chodzi o stymulowanie do wzrostu włosów, brwi i rzęs. Dzięki niemu wpłyniemy na długość, grubość i gęstość włosków. Olejek rycynowy możemy zastosować podczas kuracji pobudzającej i wzmacniającej cebulki włosowe, co przełoży się na szybszy wzrost włosów, brwi i rzęs.

Jak działa olejek rycynowy?

Oprócz pobudzania wzrostu włosów, brwi i rzęs olejek rycynowy ma inne zalety. Jego działanie polega na:

  • przyciemnianiu rzęs i brwi,olej_rycynowy_nanoil_nobg
  • odżywianiu i wzmacnianiu włosów i skóry,
  • zwalczaniu bakterii i grzybów pogarszających kondycję włosów i skóry głowy,
  • oczyszczaniu skóry,
  • nawilżaniu i natłuszczaniu,
  • ochronie naskórka przed uszkodzeniami,
  • regeneracji i wzmacnianiu paznokci,
  • wygładzaniu, nabłyszczaniu i zmiękczaniu.

Olejek rycynowy Nanoil do włosów, skóry i paznokci

Jeżeli profesjonalna i skuteczna pielęgnacja włosów, skóry i paznokci, to tylko z olejkiem rycynowym Nanoil. Jest w 100% organiczny, zimnotłoczony i nierafinowany, dzięki czemu zachował wszystkie właściwości i cenne składniki. Co więcej, został wytworzony z naturalnego olejku z nasion rącznika pospolitego, który w większości składa się z kwasu tłuszczowego, nazywanego rycynolowym lub rącznikowym.

Jak stosować olejek rycynowy Nanoil?

Olejek rycynowy stosuje się na włosy, skórę i paznokcie w nastepujący sposób:

1. Olejowanie włosów – olejek rycynowy Nanoil świetnie sprawdzi się w tym zabiegu i zapewni włosom nawilżenie, nabłyszczenie, uelastycznienie i podkreślenie naturalnego koloru. Produkt wtarty w końce pasemek zapobiegnie przesuszeniu i rozdwajaniu

2. Wcierka do skóry głowy – wmasowany u nasady włosów olejek rycynowy Nanoil wzmacnia cebulki włosowe, poprawia krążenie, pobudza wzrost i hamuje wypadanie włosów

3. Pielęgnacja rzęs i brwi – olejek rycynowy Nanoil nałożony na brwi i rzęsy stymuluje ich wzrost, wzmacnia i przyciemnia kolor

4. Kąpiel dla paznokci – wmasowany w paznokcie i skórki wokół nich nawilża, nabłyszcza i wygładza. Olejek rycynowy Nanoil wzmacnia także kruche i łamliwe paznokcie i zapobiega ich rozdwajaniu i pękaniu

5. Oczyszczanie twarzy – olejek rycynowy Nanoil świetnie się sprawdzi jako produkt do oczyszczania i demakijażu twarzy. Produkt usunie makijaż, nadmiar sebum i zanieczyszczenia zgromadzone w porach skóry

NanoilMini_Colors_03_CastorOil

Olejek rycynowy Nanoil w pytaniach i odpowiedziach

Gdzie kupić olejek rycynowy Nanoil? Olejek rycynowy Nanoil można kupić tylko na stronie producenta https://nanoil.pl/olej-rycynowy. Produkt dostępny jest za pośrednictwem Internetu, co jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

Jaką pojemność ma olejek rycynowy Nanoil? Jedna buteleczka olejku rycynowego Nanoil ma pojemność 50 ml. Taka ilość na pewno wystarczy na całą kurację włosów, skóry i paznokci.

Jak przechowywać olejek rycynowy Nanoil? Olejek rycynowy Nanoil należy przechowywać w oryginalnym i szczelnie zamkniętym opakowaniu. Najlepsze będzie dla niego suche, chłodne i ciemne miejsce. Przed słońcem kosmetyk jest chroniony dodatkowo przez ciemne szkło buteleczki.

Co zawiera olejek rycynowy Nanoil? Olejek rycynowy Nanoil zawiera naturalny olej z nasion rącznika pospolitego, w którym oprócz kwasów tłuszczowych znajdują się także minerały i witaminy, m. in. witaminy A i E.

Jak aplikować olejek rycynowy Nanoil? Olejek rycynowy Nanoil aplikuje się za pomocą pipety, która dokładnie odmierza krople produktu. Taki aplikator jest bardzo wygodny i niezawodny w użytkowaniu.

Ile kosztuje olejek rycynowy Nanoil? Cena olejku rycynowego Nanoil w porównaniu do innych produktów o podobnym działaniu jest stosunkowo niska. Należy pamiętać, że otrzymujemy organiczny olejek pozyskany z naturalnego źródła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *